fbpx

Sazinies ar mums

Piesakies konsultācijai!

  Klientu atsauksmes:

  Sporta Centrs Jugla

  Jaudīga un superprofesionāla komanda, kas spēs īstenot visnereālākās idejas! Spēja būt radošiem, atšķirīgiem ar ļoti augstu darba ētiku! CSQ ir komanda ar kuru mēs esam sadarbojušies vairāku desmitu video izveidē un turpināsim to darīt arī nākotnē!

  Bold Car Works Rīga

  Ļoti profesionāla pieeja un izcils audiovizuālais materiāls rezultātā. Esam sadarbojušies vairākos video projektos un noteikti rekomendējam CSQ radošos cilvēkus Jūsu projektiem!

  Author
  occupation
  Kažavas Asara

  Viennozīmīgi var paļauties ar CSQ komandu! Kvalitatīvs, ātrs un profesionāls darbs, ar radošu pieeju. Video rezultāts vienmēr spēj patīkami pārsteigt! 100% rekomendējam sadarbību!

  Presto Autoskola

  Esam pateicīgi CSQ komandai par produktīvo un konsekvento darbu! Ir ļoti viegli sastrādāties ar jūsu komandu un viss norit bez aizķeršanās. Ceram uz turpmāku sadarbību!

  Tveram mirkļus, lai notvertu tavu uzmanību.
   
  Mēs esam radošā apvienība CSQ. Mūsu mērķis – fantastiska un skatienu piesaistoša video satura izstrāde. Kā saka mūsu draugi rietumos, “eye candy”. Vai vēlies lai tava ideja tiktu pamanīta? Ļauj mums to vizualizēt!
   
  Lai arī kāds būt Jūsu budžets un vēlmes, mūsu interesēs ir Jums pasniegt labāko rezultātu. Video izmaksas var atšķirties no projekta sarežģītības pakāpes un izmantojamās tehnikas. Šajā ziņā varam nodrošināt gan tehniski augsta līmeņa, gan arī finansiāli pieejamāka video materiāla izveidi.
   
  Rakstiet mums, un kopā mēs nonāksim pie labākā rezultāta!
  Kāpēc izvēlēties video mārketingu?
  Uzzini par ieguvumiem, ko sniedz video mārketings.

  Kontakti

  Adrese:

  Baznīcas iela 10/12, Rīga, Centra rajons, LV-1010

  Tel. nr. – +371 29715843

  Epasts – [email protected]

  Rekvizīti:

  Nosaukums: SIA CSQ

  Adrese: Alejas iela 7-23, Prauliena, Praulienas pag., Madonas nov., LV-4825

  reģ. Nr. 40203336397

  Banka: AS “Swedbank”

  S.W.I.F.T.: HABALV22

  Konts: LV74HABA0551051244270